Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

Všeobecné obchodní podmínky

Medová kosmetika

Eshop s kosmetikou se včelími produkty

1. Všeobecná ustanovení

Tyto závazné obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.kosmetika.vceliobchod.cz. Tyto podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi prodávajícím, který provozuje tento internetový obchod, na straně dodavatele a kupujícím (dále také zákazníkem) na straně odběratele. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, z.č. 513/1991 Sb., vše ve znění pozdějších právních předpisů.

2. Provozovatel

Provozovatel internetového obchodu www.kosmetika.vceliobchod.cz je společnost JaHan s.r.o. (Praha 4, Jaurisova 515/4, PSČ 140 00, IČO: 24816191, DIČ: CZ24816191)

Pro online platby účet číslo: 2100119905/2010 vedený u FIO banky

Osobní odběr možno vyzvednou pouze po předchozí online objednávce a to na adrese: Náměstí prof. Drahoňovského 62, 512 63, Rovensko pod Troskami (okres Semily, Liberecký kraj)

Výměnu, vrácení zboží nebo reklamace můžete provézt na adrese: Jiří Jansa, Veselá 9, 512 52, Veselá, (okres Semily, Liberecký kraj) Možno poslat například poštou nebo dovézt osobně atd.

3. Ochrana dat a osobních údajů

Provozovatel stránek www.kosmetika.vceliobchod.cz prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, které získá od svých zákazníku, nebude sdělovat třetím osobám a bude je využívat výlučně pro potřebu obchodního styku se svými zákazníky. Současně se provozovatel zavazuje na žádost registrovaného uživatele provést vymazání jeho registrovaných údajů.

4. Objednávka zboží

Řádná objednávka zboží učiněná kupujícím se považuje za návrh na uzavření smlouvy, jenž je účinný vůči prodávajícímu od okamžiku, kdy je mu tento návrh doručen.

Objednávka musí obsahovat zejména přesné označení kupujícího, adresu trvalého pobytu nebo, dodací adresu, emailové případně i telefonické spojení či jiné kontaktní údaje na kupujícího, přesné označení druhu a počet kusů objednávaného zboží, způsob dopravy a způsob úhrady ceny zboží.

Kupující je oprávněn učinit objednávku zboží těmito způsoby:

  1. Prostřednictvím webových stránek internetového obchodu www.kosmetika.vceliobchod.cz.
  2. Telefonicky na pí Zuzana Jansová, Telefon: +420 724 937999.
  3. Emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kupující je oprávněn stornovat jím učiněnou objednávku nejpozději následující den po jejím odeslání prodávajícímu, a to stejným způsobem jakým lze objednávku učinit.

Kupní smlouva se považuje za uzavřenou až okamžikem potvrzení objednávky operátorem eshopu..

Prodávající potvrdí kupujícími objednávku elektronicky na emailovou adresu uvedenou v objednávce.

Prodávající se zavazuje potvrdit objednávku kupujícímu bez zbytečného odkladu od jejího obdržení. Objednávka se považuje za potvrzenou okamžikem doručení projevu vůle o potvrzení objednávky kupujícímu.

5. Způsoby platby

Platba může být provedena:

a) prostřednictvím PPL nebo vyjmečně České pošty a to dobírkou při převzetí zboží

b) předem na účet č. 2100119905/2010 vedený u FIO banky
c) možnost platby kartou u PPL

6. Dodací podmínky

Včelařské potřeby jsou expedovány zpravidla do 3 pracovních dnů od přijetí objednávky, pokud ji prodávající nestanoví jinak.

Nepřevezme-li kupující předmět plnění z vlastních důvodů (například není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši.


7. Doprava a převzetí zboží

Osobní odběr možno vyzvednou pouze na adrese: Náměstí prof. Drahoňovského 62, 512 63, Rovensko pod Troskami (okres Semily, Liberecký kraj)

Balné neúčtujeme a dopravné je cca dle aktuálního ceníků dopravce.

Více o aktuální ceně dopravného najdete v objednávkovém formuláři před potvrzením objednávky.

V případě platby předem na účet prodávajícího se zboží expeduje až po připsání platby na účet prodávajícího.

Doprava probíhá prostřednictvím PPL (Professional Parcel Logistic), nebo výjimečně přes Českou poštu. U objemnějších (drtivé většiny i menších) zásilek vítězí jednoznačně přepravní služba PPL (Professional Parcel Logistic). Na přání volíme i Českou poštu u menších zásilek. Ceny dopravného jsou závislé na hmotnosti a objemu zásilek. Vždy se snažíme volit tu nejlevnější variantu a u větších zásilek děláme vždy kalkulaci.

Více o PPL (Professional Parcel Logistic) na http://www.ppl.cz

http://vcelarske-potreby.on-line-obchod.cz/images/1/logo-ppl.jpgPPL (Professional Parcel Logistic) patří k předním poskytovatelům expresních zásilkových služeb. Zákazníkům nabízí produkty a služby, které splňují všechny jejich požadavky v oblasti přepravy zásilek: od standardních i expresních zásilek přes široký výběr služeb až po individuální řešení pro zákazníky, jak domácí tak i mezinárodní.

8. Převzetí zboží

Doporučujeme zboží ihned po převzetí řádně prohlédnout a zkontrolovat. Zjevně poškozené zboží klidně přeberte, ale neprodleně nás informujte. Pokud po převzetí zjistíte mechanické nebo jiné viditelné poškození, co nejdříve nás o tom informujte. Dopravce NENÍ povinen Vám vracet peníze, proto si nachystejte, pokud možno, cenu dobírky přesně.

9. Záruční doba a reklamace

Záruční doba je vždy 24 měsíců (není-li v záručním listě uvedeno jinak). Záruka se vztahuje vždy jen na výrobní vady nikoliv na běžné opotřebení výrobku či vady vzniklé nesprávným používáním. Záruční doba se prodlužuje o dobu vyřizování reklamace, v případě nahrazení výrobku novým výrobkem, začíná běžet záruční doba nová.

Reklamované zboží musí být vždy doručeno včetně dokladu o koupi. Dokladem o koupi se myslí například faktura s označením zboží a datem prodeje. Kupující je povinen reklamované zboží zabalit řádným způsobem, aby nedošlo k dalšímu poškození zboží při transportu díky nedostatečnému obalu. Kupující neodpovídá za další škody vzniklé u přepravce vlivem nešetrného zacházení se zbožím.

Při reklamaci je doporučeno nejprve telefonicky nebo e-mailem kontaktovat prodávajícího a domluvit se na postupu při reklamování zboží. Při reklamacích zasílaných poštou na dobírku bez předchozí dohody má prodávající právo zásilku odmítnout.

V případě neoprávněné reklamace bude zákazníkovi naúčtováno případné zaslání na jeho adresu.

10. Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez zjevných známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, včetně záručního listu, návodu a veškerého dodaného příslušenství vrátit zpět v uvedené lhůtě (rozhodující je datum odeslání). Po obdržení takto vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí peníze za zboží převodem na účet nebo mu je vydá v hotovosti na adrese provozovatele. Provozovatel si vyhrazuje právo na jednostranné odstoupení od smlouvy. Zaplacená záloha se v takovém případě vrací zákazníkovi v plné výši. Provozovatel nenese jakoukoliv odpovědnost vůči zákazníkovi nebo třetím osobám za případné škody, vzniklé opožděným dodáním zboží.

11. Platnosti údajů a cen

Veškeré údaje uváděné na stránkách www.kosmetika.vceliobchod.cz jsou nezávazné a podléhají potvrzení ze strany provozovatele. Obrázky nabízeného zboží jsou ilustrační. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu cen. V případě změny cen již objednaného zboží má zákazník právo od kupní smlouvy odstoupit a bude mu vrácena zaplacená záloha.

12. Výrobky obsahující alkohol jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let

Abychom zajistili, že se alkohol nedostane do ruky mladistvým, budete po objednávce alkoholických nápojů, dotázáni na věk. Zásilku, následně zašleme pouze do rukou adresáta a doručovací služba při předání ověří věk. Prodejci mohou balík poslat jako zásilku „do vlastních rukou výhradně jen adresáta“. Na té je mimo jiné uvedeno jeho datum narození. Při předávání doručovatel ověří platnost údajů podle průkazu totožnosti příjemce. Pokud se údaje neshodují, balík nepředá.

13. Platnost obchodních podmínek

Tyto obchodní podmínky vztahují na obchodní případy realizované využitím www.kosmetika.vceliobchod.cz . Tyto obchodní podmínky jsou platné od 5.10.2011 do odvolání.

Vytisknout

Medová kosmetika, včelí produkty, přírodní, Pleva. JaHan s.r.o.