• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

Včelí kosmetika - BC

Bione Cosmetics

Představujeme Vám novinku na trhu kosmetiky od Bione Cosmetics. Jedná se o moderní produkty, které spojují pragmatický přístup ke tvoření kosmetických přípravků. Tedy co nejméně použitých druhů surovin pro získání pokud možno nejlepšího výsledku. Bione Cosmetics si dává opravdu záležet na jednoduchém a maximálně využitelném a funkčním složení užitých surovin. Díky tomu se dokážete rychle a přehledně zorientovat ve složení a vyvarovat se případných alergických reakcí.

Ty ale prakticky nikomu nehrozí. Kosmetika od Bione Cosmetics na bázi Med + Q10 neobsahuje totiž žádné nadbytečné a zatěžující látky, neobsahuje ani žádné plniče, sytiče či ryze chemické látky, právě na které vznikají alergie. Bione Cosmetics používá skutečně jen přírodní a čisté jednoduché látky, které jsou šetrné k tělu a také k přírodě. Snaha odstraňovat pokud možno všechny nepříznivé a nežádoucí složky (jak pro tělo, tak pro přírodu) posunula kosmetiku od Bione Cosmetics do sorty kvalitní a plně ekologické kosmetiky s označených BIO. Bione Cosmetics tak neobsahuje žádné ropné produkty, silikony, etoxyláty, SLES,SLS, parabeny, alkylfenoly, polyfosfáty, ani zvířecí produkty. Další výhodou je parfemace, která probíhá pouze za pomoci hypo alergenních ingrediencí, jakými jsou přírodní rostlinné extrakty a silice.Seřadit podle:

Každá pleť si kromě krásy líčidel zaslouží i kvalitní péči a odpočinek. Proto vám nabízíme toto regenerační a čistící pleťové mléko. Mléko obsahuje velký podíl medu a také koenzymem Q10.

[Popis zboží...]


Medový vlasový a tělový šampon - BC. BIO Vlasový a tělový šampon s medem a koenzymem Q10. Vyroben v BIO formulaci, bez SLS, SLES.

[Popis zboží...]


Balzám na rty s vůní medu a vitamínem E - 25ml.. Zvláčňuje a chrání rty před vysoušením , praskáním ...

[Popis zboží...]


Rty jsou velmi často zkoušené nepříznivými podmínkami a počasím, zde vám nabízíme medovou pomádu na rty s obsahem vitaminu E. Jedná se o praktické balení medové pomády na rty, což určitě brzo oceníte, například na cestách za prací.

[Popis zboží...]


Pokud hledáte pro svou pokožku celého těla kvalitní prostředek přírodního původu, vyzkoušejte toto výživné regenerační tělové mléko s medem, vitamínem E a koenzymem Q10. Tyto látky dodají vaší pokožce látky, které potřebuje.

[Popis zboží...]


Pro namáhané a upracované ruce zde máme regenerační medový balzám na ruce s koenzymem Q10. Jedná se o krém vhodný pro celou rodinu, jakoukoliv pleť či využití, je totiž díky svému složení skutečně univerzální a středně tučný.

[Popis zboží...]


Nabízíme vám ultra lehký a příjemný medový denní krém, který bude vaši pokožku vyživovat a hýčkat ji. Medový krém obsahuje minimum emulgátorů, oproti tomu obsahuje velký počet antioxidantů - resveratrolu a vitamín E.

[Popis zboží...]


Tento univerzální krém se hodí snad pro každou rodinu, jelikož najde skutečně mnoho uplatnění a je vhodný pro jakéhokoliv člena domácnosti. Jedná se o středně tučný medový krém na pleť, díky medu má bohaté výživné účinky.

[Popis zboží...]


Pleť je často od líčidel unavené a tak je vhodné používat šetrné a regenerační čistící a odličovací pleťové tonikum s medem a koenzymem Q10. V balení, které má 255 ml, najdete odličovací pleťové tonikum.

[Popis zboží...]


  • «« Začátek
  • « Předchozí
  • 1
  • Následující »
  • Konec »»


Zobrazit #  
Výsledky 1 - 9 z 9

Autor CloudAccess.net. editer by J. Jansa a O. Hanys