Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

Propolis sprej - Včelpo - 15 ml

Propolis sprej - Včelpo - 15 ml od českého výrobce. Sprej s propolisem je podpůrný prostředek určený především k péči o dutinu ústní. Extrakt propolisu, charakteristické vůně propolisu a mentholu, slabě nahořklé chuti. Bohatá směs aktivních látek s výrazným protizánětlivým a antibakteriálním účinkem. Propolis dokonale desinfikuje, ničí nebo brzdí růst některých bakterií, virů, kvasinek a plísní, místně tlumí bolest, má hojivé a regenerační účinky při ekzemovém onemocnění pokožky.

Propolisový sprej je vhodný k potlačení infekcí a zánětů v dutině ústní a nosohltanu, při nachlazení a virových onemocněních horních cest dýchacích, k tlumení bolesti zubů, Masážím dásní při paradentóze, při hojení popálenin.

Propolis je přírodní pryskyřičnatá látka, kterou včely sbírají z různých rostlin a stromů. Pomáhá jim udržovat hygienu ve včelstvu a přispívá k obraně proti infekci zvenčí. Propolis v průměru obsahuje 50-60% pryskyřic, 10-12% éterických olejů, 5% pylu, dále silice, organické kyseliny, vitamíny, stopové prvky a flavonoidy.
dno-pro-vceli-ul-39x24-hobby dno-pro-vceli-ul-39x24-hobby dno-pro-vceli-ul-39x24-hobby

Vytisknout

Medová kosmetika, včelí produkty, přírodní, Pleva. JaHan s.r.o.