Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

Pleva

Včelí medová kosmetika

Pleva

Pleva vyrábí kvalitní výrobky, které s naší pomocí distribuují, a tím pomáháme lidem, kteří je potřebují ­ pro zdraví, krásu nebo jen pro potěšení. Specializují se na zpracování léčivých včelích produktů (medu, mateří kašičky, pylu, propolisu a včelího jedu) do kosmetiky. Jako jediní v České republice zpracovávají i včelí jed.

 

Pleva je seriózní ekologická značka, která zpracovává suroviny výhradně od tuzemských producentů, a je zodpovědná k životnímu prostředí. Jejich provozovna se nachází v lázeňském městečku Podštejn v maledném podhůří Orlických hor. Firma nakupuje včelí med a produkty od tuzemských výrobců. Napomáhají životnímu prostředí. Veškerá výroba probíhá za přísně dodržovaných higienických podmínek. Všechny výrobky mají zhodnocení bezpečnosti pro zdraví člověka platné v celé EU.

 

Chovem včel se Pleva zabývá již od roku 1969 a zpracování včelích produktů od roku 1990. Rostoucí obliba přírodní kosmetiky a zájem zákazníků se vynutil stavbu nové výrobny, kterou dokončili v roce 2000. Tím si splnili další závazek pro udržení vysoké kvality výrobků.

 

Pleva je také sponzorem Miss Princess of the World, jelikož Miss této soutěže používají přírodní medovou kosmetiku firmy Pleva. Všechny účastnice soutěže dostaly hodnotné kosmetické balíčky.

Vytisknout

Medová kosmetika, včelí produkty, přírodní, Pleva. JaHan s.r.o.