Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

Luxusní noční krém HoneyLine

Další produkt z luxusní řady HoneyLine je medový noční krém, který bude skvěle pečovat o vaši pleť, zatímco budete spát. Tento noční krém není pouze krémem, je spíše balzámem, který se vyznačuje šetrnou a přírodní péčí o pokožku vaší tváře. Tajemství úspěchu a kvality tohoto nočního krému spočívá v jeho složení, které slučuje tradiční poznatky využívající blahodárné účinky medu na pleť, které znali již panovníci starověkého Egypta, a nové objevy na poli kosmetiky využívající kvalit rostlin. Luxusní noční krém obsahuje prvotřídní včelí med z Čech a z Moravy, exkluzivní olejový extrakt z jader datlí a kvalitní slunečnicový olej.

Med je využíván pro své blahodárné účinky na pleť, které dodává důležité výživné látky, jakými jsou například bílkoviny, vyvážený poměr minerálů, vitamínů a enzymů. To vše z přírodních zdrojů včelího medu, které jsou pro tělo lehce přijatelné a upotřebitelné. Extrakt z jader datlí pomáhá eliminovat stávající a snižuje tvorbu nových vrásek, jak poukazují a prokazují klinické testy. Blahodárné účinky nočního krému HoneyLine jsou navíc zajištěny dalšími látkami, které jako komplex pleť pročišťují a chrání ji proti přírodnímu stárnutí a vzniku vrásek.

Jako celek má luxusní noční krém z řady HoneyLine značné regenerační a revitalizační účinky, které jsou vaší pleti zprostředkované skrze přírodní látky a hlavně med. Krém také příznivě posiluje imunní systém pokožky, která je tak nejenom omlazena a ošetřena, ale také posílena. Pravidelným používáním tohoto medového nočního krému získáte opět mladistvou a svěže vypadající, zdravou pleť. Samozřejmě jej můžete používat jako aktivní prevenci, která vás udrží svěží a plnou energie. Balení obsahuje 50 gramů výrobku, takže vám vydrží delší dobu.

PLEVA VČELÍ KOSMETIKA PLEVA VČELÍ KOSMETIKA PLEVA VČELÍ KOSMETIKA

Vytisknout

Medová kosmetika, včelí produkty, přírodní, Pleva. JaHan s.r.o.