• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

e-mail
Medový pleťový krém pro celou rodinuMast s propolisem

Luxusní noční krém HoneyLine
Zobrazit v plné velikosti


Luxusní noční krém HoneyLine





Další produkt z luxusní řady HoneyLine je medový noční krém, který bude skvěle pečovat o vaši pleť, zatímco budete spát. Tento noční krém není pouze krémem, je spíše balzámem, který se vyznačuje šetrnou a přírodní péčí o pokožku vaší tváře. Tajemství úspěchu a kvality tohoto nočního krému spočívá v jeho složení, které slučuje tradiční poznatky využívající blahodárné účinky medu na pleť, které znali již panovníci starověkého Egypta, a nové objevy na poli kosmetiky využívající kvalit rostlin. Luxusní noční krém obsahuje prvotřídní včelí med z Čech a z Moravy, exkluzivní olejový extrakt z jader datlí a kvalitní slunečnicový olej.

Med je využíván pro své blahodárné účinky na pleť, které dodává důležité výživné látky, jakými jsou například bílkoviny, vyvážený poměr minerálů, vitamínů a enzymů. To vše z přírodních zdrojů včelího medu, které jsou pro tělo lehce přijatelné a upotřebitelné. Extrakt z jader datlí pomáhá eliminovat stávající a snižuje tvorbu nových vrásek, jak poukazují a prokazují klinické testy. Blahodárné účinky nočního krému HoneyLine jsou navíc zajištěny dalšími látkami, které jako komplex pleť pročišťují a chrání ji proti přírodnímu stárnutí a vzniku vrásek.

Jako celek má luxusní noční krém z řady HoneyLine značné regenerační a revitalizační účinky, které jsou vaší pleti zprostředkované skrze přírodní látky a hlavně med. Krém také příznivě posiluje imunní systém pokožky, která je tak nejenom omlazena a ošetřena, ale také posílena. Pravidelným používáním tohoto medového nočního krému získáte opět mladistvou a svěže vypadající, zdravou pleť. Samozřejmě jej můžete používat jako aktivní prevenci, která vás udrží svěží a plnou energie. Balení obsahuje 50 gramů výrobku, takže vám vydrží delší dobu.

PLEVA VČELÍ KOSMETIKA PLEVA VČELÍ KOSMETIKA PLEVA VČELÍ KOSMETIKA


Zeptejte se na tento produkt



Autor CloudAccess.net. editer by J. Jansa a O. Hanys