Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

Krém proti vráskám HoneyLine

Chcete uchránit svou tvář před vráskami, nebo jim jen nechcete dovolit další šíření a prohlubování? Proč nevyzkoušet krém proti vráskám z luxusní řady kosmetiky HoneyLine. Krém z nové luxusní řady HoneyLine je svým složením opravdu jedinečný. Složení krému proti vráskám je přírodní a vyrovnané, takže i šetrné pro vaši pleť, kterou při pravidelném užívání zanechá jednoznačně příjemnější na dotek i na pohled. Krém je lehký a nedráždivý, tedy jej můžete používat pravidelně po dlouhou dobu. Vaše pleť bude díky tomuto krému proti vráskám HoneyLine opět hladká, jemná a navíc pružná a pevná. Vraťte své pleti mladistvý vzhled pomocí medu. Váha balení činí 50 gramů.

Luxusní krém proti vráskám z řady HoneyLine je tvořen hlavně z kvalitního českého medu, dále z výtažků z mořských řas a z olejového extrakt z pupenu růží. Krém bude vaši pleť díky medu vyživovat ptoebnými látkami, bílkovinami, vitamíny, minerálními látkami a enzymy – to vše v dokonale vyváženém množství. Výtažky z mořských řas, pomocí v nich obsaženém k olagenu, zregenerují pleť do značné loubky, kde budou podporovat tvorbu nového kolagenu a buněčný metabolismus. Výtažky z růží v roli aktivní složky napomohou potlačit příznaky stárnutí a zmírnit vrásčitý vzhled vaší pokožky. Přirozenou cestou pomalu obnoví pevnost a hladkost vaší tváře.

Luxusní HoneyLine krém proti vráskám spojuje tradiční medicínu a kosmetiku využívající blahodárných vlastností včelího medu, které byly známy již v dobách starověkého Egypta či antického Řecka a Říma, a mořských řas, které používali již léčitelé ze staré Číny, a moderní kosmetické poznatky využívající extrakty z růží z jižního konce Afriky. Proto neváhejte a vyzkoušejte tento luxusní krém proti vráskám.

Hmotnost balení činí 50 g.

PLEVA VČELÍ KOSMETIKA PLEVA VČELÍ KOSMETIKA PLEVA VČELÍ KOSMETIKA

Vytisknout

Medová kosmetika, včelí produkty, přírodní, Pleva. JaHan s.r.o.