Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

Denní krém HoneyLine

Chcete dopřát své pleti něco opravdu luxusního a kvalitního? Pečujte o svou pleť pomocí denního krému z luxusní řady kosmetiky HoneyLine. Nabízíme vám speciální a luxusní denní krém z nové řady, která byla vyvinuta pro komplexnější a dlouhodobější účinky a ochranu pleti po celý den. Jestliže budete denní krém HoneyLine používat pravidelně, díky tomuto luxusnímu medovému krému bude vaše pleť opět jemná, vláčná, výrazně zpevněná a perfektně chráněná proti většině nepříznivým vlivům počasí a také proti škodlivému UV záření.

Denní krém z řady HoneyLine je tak výjimečný díky svému složení, které kombinuje prvotřídní český a moravský med, ceramid a extrakt z pangamie. Jedná se tak o kombinaci starodávných poznatků o kvalitách medu z dob již starých Egypťanů a moderní kosmetiky, která završuje tento luxusní denní krém HoneyLine. Základem je med, který je přímo zázrak pro jakýkoliv druh pleti. Obsahuje totiž mnoho důležitých látek, jako jsou zásadní vitamíny, minerální látky a enzymy, které pleti předá přirozenou cestou. Med vaši pleť obohatí, projasní, zjemní a vrátí ji kýžený mladistvý vzhled. Ceramid příznivě ovlivňuje úroveň hydratace pleti, zajišťuje kožním buňkám správnou vlhkost a tedy i zdraví a pružnost pleti. Další účinou látkou v denním krému HoneyLine je extrakt z pangamie, což jsou semena z indické rostliny karanja tree, pokožku posílí a zpevní, dodá ji odolnost. Nakonc je tu pongamol, který má výrazné a kvalitní filtrační účinky, díky kterým bude vaše pleť chráněna před UV zářením a také před škodlivým UVA zářením. Váha balení je 50 gramů.

Budete-li poctivě medový denní krém HoneyLine používat pravidelně, již brzo docílíte viditelného zvláčnění a zpevnění pokožky. Díky exkluzivitě složení krému bude vaše pleť dokonce ochráněna před většinou nepříznivých vlivů, se kterými se během dne dostanete do styku a také proti UV a nebezpečnému UVA záření. Hmotnost balení činí 50 g.

PLEVA VČELÍ KOSMETIKA PLEVA VČELÍ KOSMETIKA PLEVA VČELÍ KOSMETIKA

Vytisknout

Medová kosmetika, včelí produkty, přírodní, Pleva. JaHan s.r.o.