• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Medová, včelí kosmetika s léčivými účinky

e-mail
Šampon s propolisemPleťový krém s medem - denní

Šalvěj s propolisem - Včelpo - kapky 50 ml
Zobrazit v plné velikosti


Šalvěj s propolisem - Včelpo - kapky 50 ml

 

Šalvěj s propolisem - Včelpo - kapky 50 ml od českého výrobce je podpůrný prostředek určený především k desinfekci dutiny ústní. Bylina šalvěj lékařská obsahuje látky s výraznými protizánětlivými a antiseptickými účinky (flavonoidy, terpeny, kyselina rozmarýnová, silice).

Použití šalvěje s propolisem: při nachlazení a virových onemocněních horních cest dýchacích, k potlačení infekcí a zánětů v dutině ústní (např. afty), k tlumení bolesti zubů a masážím dásní při paradentóze, při plísňovém a ekzémovém onemocnění pokožky, k preventivní podpoře imunitního systému, k hojení popálenin menšího rozsahu.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) obsahuje hořčiny a třísloviny, saponiny, látky s hormonálním účinkem, vitamíny, karotenoidy, pryskyřice, minerální látky a mnoho dalších.V lidovém léčitelství je šalvěj jedna z nejvýznamnějších léčivých bylin. Šalvěj lékařská má především pro svůj vysoký obsah silicí desinfekční, protizánětlivý a antimykotický účinek.

Propolis dokonale desinfikuje, ničí nebo brzdí růst většiny bakterií, virů, kvasinek a plísní. Místně tlumí bolest, má hojivé a regenerační účinky. Při užívání propolisu nevzniká rezistence na bakterie, zvyšuje také účinnost antibiotik a současně snižuje jejich vedlejší účinky.
dno-pro-vceli-ul-39x24-hobby dno-pro-vceli-ul-39x24-hobby dno-pro-vceli-ul-39x24-hobby


Zeptejte se na tento produktAutor CloudAccess.net. editer by J. Jansa a O. Hanys